cvpf

111

شرکت نوآوران مدیریت سبا ( سهامی خاص )

معرفی شرکت :
شرکت نوآوران مدیریت سبا  ( سهامی خاص ) از جمله شرکت­های زیرمجموعه شرکت سرمایه­ گذاری صندوق بازنشستگی کشوری  (سهامی عام) بوده که درتاریخ 1385/10/30 تحت شماره 287846 دراداره ثبت شرکت­ها وموسسات غیرتجاری تهران، با نام شرکت مشاورین مدیریت صبابینش (سهامی خاص) به ثبت رسیده است و پس از دو بار تغییر نام در تاریخ 1391/6/20 به نام شرکت نوآوران مدیریت سبا (سهامی خاص) تغییرنام داده شده است.
موضوع فعالیت شرکت نوآوران مدیریت سبا (سهامی خاص) عبارت است از: ارائه خدمات  مالی ،‌ مشاوره ای  انجام پروژه های مالی ،‌اخذ تسهیلات و وام از کلیه بانک های دولتی و خصوصی و موسسات مالی و اعتباری ، مشارکت در سایر شرکت ها ، ‌ایجاد و تاسیس شرکت های جدید ، واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی ،‌ ایجاد شعب در داخل و یا خارج کشور و اعطا نمایندگی به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی و انجام هر گونه فعالیت که در راستای اهداف شرکت لازم و ضروری باشد .
در ضمن یکی از اهداف اصلی تاسیس شرکت، بازارگردانی و مدیریت سهام شرکت سرمایه ­گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت­ های سرمایه­ پذیرآن و همچنین استفاده از فرصت­های کوتاه­ مدت بازار سرمایه می ­باشد.
سرمایه شرکت در بدو تاسیس 10 میلیون ریال بوده که طی دو مرحله افزایش به 1،500 میلیارد ریال رسیده است.


خدمات و فعالیت های شرکت :
1 – بازارگردانی سهام سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و سایر سهام شرکت های زیر مجموعه
2 – سرمایه گذاری در سهام شرکت های سرمایه پذیردر بازار سرمایه
3 – ارائه خدمات مشاوره مالی و سرمایه گذاری و طراحی ابزارهای نوین مالی
4 – آماده سازی و کمک به شرکت های زیر مجموعه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری جهت ورود به بازار سرمایه 
5 – تامین مالی از طریق طراحی و اجرای  ابزارهای نوین مالی مثل انواع صکوک ،‌ صندوق های سرمایه گذاری و ...

 
اهداف شرکت
شرکت نوآوران مدیریت سبا ( سهامی خاص) به عنوان بازوی سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری ( سهامی عام ) از ابتدای سال 1391 به شکل عملی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با هدف بکارگیری منابع مالی شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و تخصیص بهینه آن در بازار سرمایه کشور تلاش دارد تا ضمن متنوع سازی منابع دراختیار ، افزایش معنی داری در بازدهی اقتصادی این مجموعه بزرگ را سبب گردد .  هیأت مدیره و کارکنان شرکت سعی دارند ؛ به عنوان یک گروه سرمایه گذاری با پشتوانه نیروی انسانی متعهد و کارآمد در راستای حداکثر سازی منافع سهامداران از طریق جذب و بکارگیری هوشمندانه منابع، گام های اثربخشی بردارد. هر چند فلسفه وجودی این شرکت بازارگردانی سهام شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و سایر شرکت های زیر مجموعه می باشد ولی در کنار فعالیت بازار گردانی به فعالیت های دیگری مثل سرمایه گذاری در سهام سایر شرکت های سرمایه پذیر در بازار سرمایه به قصد انتفاع و نوسان گیری ، آماده سازی و کمک به شرکت های هم گروه برای عرضه سهامشان در بازار سرمایه ، ارائه خدمات مالی و مشاوره ای به مجموعه هلدینگ و تامین مالی از طریق طراحی و اجرای ابزارهای نوین مالی در حال حاضر در این شرکت در حال انجام می باشد .


مهمترین فعالیت های شرکت :
1 – بازارگردانی سهام سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و سایر سهام شرکت های زیر مجموعه
2 – سرمایه گذاری در سهام شرکت های سرمایه پذیردر بازار سرمایه
3 – ارائه خدمات مشاوره مالی و سرمایه گذاری و طراحی ابزارهای نوین مالی
4 – آماده سازی و کمک به شرکت های زیر مجموعه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری جهت ورود به بازار سرمایه 
5 – تامین مالی از طریق طراحی و اجرای  ابزارهای نوین مالی مثل انواع صکوک ،‌ صندوق های سرمایه گذاری و ...


برنامه ­های آتی ( اهداف ) :
1 - ارائه درخواست ورود به بازار فرابورس و پذیرش در تابلوی بورس :
پس از انجام اصلاح پرتفوی و ثبت شرکت نوآوران مدیریت سبا در قالب نهاد مالی به نام شرکت سرمایه گذاری می توان درخواست پذیرش و درج در تابلو فرابورس را ارائه نمود  از جمله مزایای ورود به فرا بورس به شرح ذیل می باشد :
2 – اقدامات حمایتی در راستای تامین مالی شرکت های سرمایه پذیر وصندوق :
شرکت نوآوران مدیریت سبا با ارائه مشاوره طراحی و انتشار ابزارهای تامین مالی سهام و بدهی برای شرکت های گروه ، می تواند برای تامین مالی شرکت های زیر مجموعه هلدینگ اقدامات لازم را به مرحله انجام برساند . از جمله : تهیه گزارش توجیهی افزایش سرمایه ، انتشار صکوک ، اوراق استصناع و انواع اوراق بهادار
3 – ارزش گذاری شرکت های سرمایه پذیر شرکت صندوق بازنشستگی کشوری ، شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری و سایر شرکت های گروه .
4- آماده ­سازی و پذیرش شرکت­ های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی برای ورود به بورس یا فرابورس
5-اقدامات و مطالعات لازم برای پذیرش شرکت­های مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری در بازارهای مالی و بورس­­های منطقه ­ای و جهانی
6- تاسیس و بکارگیری چندین شرکت برای بازارگردانی و مدیریت بهتر پرتفوی مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری
7- تکمیل زنجیره ارائه خدمات مالی از طریق خرید و ایجاد شرکت­ های فعال در حوزه صنعت مالی
8- ارتقا شاخص ­های سودآوری و بهره ­وری شرکت از طریق مدیریت پرتفوی سرمایه­ گذاری
9- طراحی صندوق زمین و ساختمان برای پروژه­های ساختمانی در شرکت­های انبوه­سازی و ساختمانی فعال در مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری.
10- بررسی و مطالعه منظم تحولات مالی و اقتصادی داخلی و خارجی و انجام سرمایه­ گذاری­های مناسب براساس آن

آدرس:تهران، خیابان خالد اسلامبولی،خیابان هفتم پلاک13 طبقه چهارم واحد 14

شماره تماس:88554608-88554301
فکس:88554608
کدپستی:1513738124