cvpf

111

:: احمدی مدیر حسابرسی داخلی گروه مالی صندوق بازنشستگی کشوری شد - 1403/01/19با حکم مدیرعامل گروه مالی صندوق بازنشستگی کشوری، احمدی به عنوان مدیر حسابرسی داخلی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی، سید هادی ابطحی مدیرعامل گروه مالی صندوق بازنشستگی کشوری طی حکمی محسن احمدی را به عنوان مدیر حسابرسی داخلی منصوب کرد.

در مراسم معارفه احمدی که با حضور معاونان و مدیران این هلدینگ برگزار شد، رضا حسینی مدیر حوزه مدیرعامل و ارتباطات گروه مالی صندوق بازنشستگی کشوری ضمن تقدیم حکم مدیرعامل گفت: گروه مالی صندوق بازنشستگی کشوری پتانسیل بالای در حوزه های پولی و بانکی، لیزینگ، بیمه و بازار سرمایه و ... دارد که با فعال کردن تمامی این ظرفیت ها می تواند گام بلندی را در تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال برداشته و از این مسیر ارزش افزوده بالایی را برای سهامداران و بازنشستگان محترم کشور فراهم کند.

گفتنی است احمدی دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری بوده و سوابق کاری متعددی در‌این حوزه از جمله مدیر حسابرسی و نظارت بر شرکتهای صندوق بازنشستگی فولاد، مدیر حسابرسی داخلی شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی و مدیر مالی شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت را در کارنامه خود دارد.

انتهای خبر/


تعداد بازدید : 202
:: ثبت نظر ، پیشنهاد و انتقاد ...
:: فرم ارتباط ...
:: ثبت پرسش ...
:: فرم تماس با ما ...